SORTIMENT

Činnost společnosti SH-SERVIS s.r.o. je zaměřena na dodávky a poradenství v oblasti čerpací techniky, tedy na prodej, servis a kompletaci čerpacích soustrojí a příslušenství, které s čerpáním tekutin souvisí. Prioritou společnosti jsou dodávky čerpací techniky vlastní výroby, navrhujeme a dodáváme však také čerpací techniku osvědčených tuzemských i zahraničních výrobců. Nabízíme Vám kvalifikovaný návrh odpovídající nejen Vašim požadavkům, ale také platným předpisům a podmínkám, v nichž bude tato čerpací technika pracovat. Zázemí firmy nabízí vlastní projekční, konstrukční, výrobní a zkušební kapacity.

dodáváme zejména

Čerpadla hydrodynamická

- Odstředivá radiální spirální čerpadla

- Odstředivá radiální článková čerpadla

- Obvodová (lopatková, samonasávací) čerpadla

- Čerpadla kombinovaná (odstředivá s obvodovým stupněm)

- Vodokružné vývěvy

Čerpadla hydrostatická

- Čerpadla zubová

- Čerpadla s rotujícími písty

- Čerpadla jednovřetenová

- Čerpadla třívřetenová

ODSTŘEDIVÁ RADIÁLNÍ

ČLÁNKOVÁ ČERPADLA

Čerpadla jsou vhodná pro čerpání čistých a mírně znečistěných kapalin, běžně v litinovém provedení. Pro mírně kyselé kapaliny (max. pH 6) s oběžnými koly a pouzdry hřídele z nerez oceli, pro kyselé vody zejména v důlních provozech v provedení celobronzovém. Průtok od 1,1 l/s do 200l/s dopravní výška od 8 do 202 m k. sl.

poptávkový formulář

ODSTŘEDIVÁ RADIÁLNÍ

SPIRÁLNÍ ČERPADLA

Čerpadla jsou vhodná pro čerpání čistých a mírně znečistěných kapalin, běžně v litinovém provedení. V nerezovém provedení jsou vhodná i pro čerpání agresivních vod a chemikálií, s mechanickou ucpávkou i pro čerpání paliv. Průtok od 0,6 do 55,5 l/s, dopravní výška od 2 do 149 m k. sl.

 

poptávkový formulář

OBVODOVÁ ČERPADLA

Čerpadla jsou určena k čerpání čisté vody a nízkoviskózních kapalin bez mechanických přimísenin, s mechanickou ucpávkou i pro čerpání paliv. Průtok od 0,5 do 9 l/s, dopravní výška od 19 do 60 m k. sl.

poptávkový formulář

ČERPADLA KOMBINOVANÁ

Jsou čerpadla odstředivá radiální vybavená obvodovým samonasávacím stupněm. Výhodou takové kombinace je, že čerpadla mají účinnost blízkou čerpadlům odstředivým a samonasávací schopnost čerpadel obvodových. Jsou vhodná pro čerpání čistých kapalin bez mechanických příměsí, zejména paliv ale mohou být použita i pro čerpání vody, zejména jako čerpadla požární. Průtok od 13,3 do 30 l/s, dopravní výška od 39 do 98 m k. sl.

poptávkový formulář

VODOKRUŽNÉ VÝVĚVY

 

Vodokružné vývěvy jsou určeny k vytváření nebo zvýšení vakua v menších podtlakových systémech. Mohou odsávat vzduch, plyny i malé množství par. Nasáté množství zředěného vzduchu při 0,1 atabs.  je  0,45 m3/min. až 2 m3/min při 0,25 atabs. Vodokružné vývěvy je možné také použít jako nízkotlaké kompresory. Nasáté množství při přetlaku 12 m v.sl.  je 0,33m3/min až 2 m3/min při přetlaku 6 m v.sl.

poptávkový formulář

ČERPADLA ZUBOVÁ

Zubová čerpadla jsou určena k čerpání viskózních kapalin s mazací schopností, které neobsahují mechanické nečistoty obrusného charakteru. Jde především o čerpání olejů a dále např. tuků, mýdlových vod, emulzí, louhů apod. Výhodné je použití těchto čerpadel jako tlakového zdroje v různých olejových hydraulických systémech strojů a mechanismů v mazacích systémech. Průtok od 0,043 do 2,66 l/s, tlak do 2,5 MPa.

poptávkový formulář

ČERPADLA JEDNOVŘETENOVÁ

Jednovřetenová čerpadla jsou určena pro čerpání velkého množství druhů kapalin čistých i silně znečištěných, řídkých, hustých i kašovitých. Rozličná přídavná zařízení umožňují použití těchto čerpadel i pro požití médií s pevnými příměsemi možno-li bez abrazivních účinků. Přítomnost vydírajících podílů a jejich tvrdost snižuje životnost těchto čerpadel a proto je nutno počítat s jejich přiměřeně nižší životnosti. Průtok od 0,63 do 12 l/s, tlak do 1 MPa

poptávkový formulář

ČERPADLA S ROTUJÍCÍMI PÍSTY

Čerpadla s rotujícími písty jsou rotační objemová čerpadla, užívaná k dopravě čistých kapalin bez mechanických příměsí, řídkých i hustých suspenzí, emulzí a směsi kapalin a plynů. Průtok od 0,37 do 2,66 l/s, tlak do 1 MPa.

poptávkový formulář

ČERPADLA TŘÍVŘETENOVÁ

Třívřetenová čerpadla jsou určena k čerpání viskózních kapalin, především k dopravě čistých olejů v různých mazacích, chladicích či nízkotlakých olejových systémech strojů a zařízení. Průtok od 1,44 do 10,8 l/s, tlak do 6 MPa.

 

poptávkový formulář