o nás

Společnost SH-SERVIS s.r.o. se specializuje na vývoj, výrobu, prodej a servis čerpací techniky vlastní konstrukce především v oblasti průmyslových aplikací. Zabývá se také návrhy a realizací čerpacích systémů za použití čerpací techniky světových výrobců.

 

Firma byla založena roku 1991 jako společnost s ručením omezeným. Navazuje na tradici výroby čerpadel v regionu. Zpočátku se firma zabývala především návrhy, dodávkami a kompletací čerpadel a armatur jiných výrobců, od roku 1995 však postupně dochází k vývoji a výrobě čerpací techniky konstrukce vlastní. Základem společnosti se stal vysoce kvalifikovaný kolektiv pracovníků s letitou praxí v oboru, zkušenostmi jak v oblasti vývoje a konstrukce, tak výroby, montáží a servisních služeb.

 

Společnost se specializuje především na výrobu odstředivých článkových čerpadel, ve výrobním programu však má také čerpadla pneumatická. Vyráběná čerpadla jsou v současnosti dodávána především do náročných technických provozů, jakými jsou např. hlubinné doly. Ve výrobním programu společnosti jsou také drobné pomocné armatury.

 

Základní filosofií společnosti je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Zkušení pracovníci jsou připraveni poskytnout poradenský servis v oblasti čerpací techniky, konzultace a zpracování technických řešení čerpacích celků. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis vyráběných čerpadel ale také průmyslových čerpadel jiných výrobců.